• Applcation for LAPD-Sergej_Petrov - [ ON WAITING ]
  • Autor Sejfo_Vz
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Applcation for LAPD-Sergej_Petrov - [ ON WAITING ]
u: Srpanj 28, 2022, 04:45:27 poslijepodne
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2022, 04:51:22 poslijepodne od Bojan_Milidragovicc »
1. Ime i prezime: Sergent_Petrov

2. Datum rodjenja: 18.7.1994.

3. Nacionalost: Kinez

4. Pol: Muski

5. Mjesto rodjenja: Grozny

6. Adresa stanovanja: /

7. Visina: 168cm

8. Tezina: 84kg

9. Broj telefona: 4291333

10. Vase drzaljanstvo: Rus

11. Koji stepen obrazovanja imate ( Univerzitet, [ naziv srednje skole/univerziteta ): L.A High School

12. Vozacka dozvola (( /pdozvole )): Posedujem

13. Boja kose: Zuta

14. Boja ociju: Plave

15. Etnicka pripadnost:  Rus-Crn

SEKCIJA 2 - Esej

1. Vasa biografija ( minimalno 70 rijeci ): Zovem se Sergent , rodjen sam u Rusiji sada vec davne 1994. godine . Otac mi je bio profesor u Osnovnoj skoli u blizini moje kuce a majka mi je radila u mesari . Napolju sam se cesto igrao Ruskog fudbala i Kosarke . Kada sam krenuo u osnovnu skolu marljivo sam ucio i gonio se problema . Nikada nisam bio u losem drustvu . Kada sam zavrsio osnovnu skolu upisao sam se u srednju skolu Los Angelesu jer je bila dosta naprednija od skola u mojoj okolini . Tamo sam nastavio marljivo da ucim i da se bavim kosarkom koju sam takodje igrao u mom srednjo-skolskom timu . Kada sam zavrsio srednju skolu nisam zeleo da idem na fakultet jer sam dobio zelju da postanem Policajac .
2. Kako biste doprinjeli Departmentu ( minimalno 30 rijeci ): Radio bi na tome da sprecavam prodaju narkotika i da hvatam narkomane kao i dilere sve u svemu ljude koji poseduju ilegalne supstance te bi na to dodao dosta paznje . Takodje mislim da bih bio uspesan u sprecavanju Oruzaonih Pljacki zbog moje voznje automobila i izuzetne preciznosti pri gadjanju iz vatrenog oruzja .

3. Zasto bas Vi zelite da postanete clan ovog Departmenta: U Srednjoj skoli upoznao sam vecnog prijatelja Armantija , on je zeleo da postane policajac te je preneo istu zelju na mene i zbog te istrajne zelje nisam hteo da idem na fakultet .

4. Kako vidite sebe kao clana Police Departmenta: Kao postenog radnika koji se trudi , slusa naredjenja i svaku situaciju gleda racionalno i razmislja sta je najbolje po Department i pravdu/bezbednost .

5. Nadjete se u pucnjavi, opisite Vasu radnju u tom trenutku: Ovisi protiv koliko ljudi se borim . Ukoliko je to jedan covek sakrio bih se iza nekog vozila/zida te bi odatle vrsio paljbu dok bi pre tog cina pozvao pojacanje . Ukoliko je to vise ljudi koji su me napali onda bih se sakrio negde i pokusao da budem neprimetan dok pojacanje stize . A u koliko ima vise nas iz policije u svakom slucaju bih odma otvorio paljbu .

SEKCIJA 3 - Legalna pitanja

1. Posjedujete li validnu dozvolu u Los Angeles gradu? Da

2. Da li je vasa vozacka dozvola ikada bila suspendirana? Ne

3. Jeste li ikada ucinili prometni prekrsaj za koji ste bili kaznjeni od strane Policijskog sluzbenika? Ne

4. Jeste li ikada konzumirali ilegalne opijate? Ne

SEKCIJA 4 - OOC informacije

1. Forum nick: Sejfo_Vz

2. Slika statsa in game: https://imgur.com/a/NEZNTx3

3. Godine: 16

4. Drzava: BIH

5. Imate li ispravnan voice, mikrofon kao i slusalice/zvucnike:DA
6. Discord user name: Hodza#2533

Odg: Applcation for LAPD-Sergej_Petrov - [ ON WAITING ]
Odgovori #1 u: Srpanj 28, 2022, 04:52:39 poslijepodne
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2022, 04:56:06 poslijepodne od Bojan_Milidragovicc »
LOS ANGELES POLICE DEPARTMENT
"TO PROTECT AND TO SERVE"

Postovani Sergej Petrov,

Ovim putem bismo želeli da se zahvalimo za vaše interesovanje u vezi Los Angeles Police Departmenta. Takođe ćemo vas ovim putem obavestiti da smo posle određenog vremena razmatranja vaše aplikacije doneli sledeću odluku. Vaša aplikacija za Los Angeles Police department je NA ČEKANJU . Želimo vam puno sreće u narednim koracima regrutnog procesa Los Angeles Police Departmenta.

Ukoliko ne uspete da stupite u kontakt sa članovima Los Angeles Police Departmenta u vezi Department Interviewa u narednih 48h smatraćemo da više niste zainteresovani i samim tim ćemo okončati vašu regrutaciju.

Potpisano,
Los Angeles Police Department,
Training & Recruitment Division and Detective Division
Chief of Police,
William Brown