• Zahtev Za Unjail
  • Autor Cool_Gami
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Zahtev Za Unjail
u: Lipanj 23, 2022, 04:46:48 poslijepodne
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2022, 04:50:47 poslijepodne od Cool_Gami »
Vaše Ime Prezime: Cool_Gami

Ima Admina koji vas je zatvorio: Godfather

Razlog: CB

Dokaz: Nemam ali ocu da vidim njegove

Da li smatrate da ste krivi ?: NE-Ja kolko znam CB je aw aw aw ili ua policija ili keru kada se deres ili kruzis oko policije ja i moj drug smo samo prosli pred policajca i kada je bila mala krivina digli na zadnji motor i ja sam pao ne mislim da je to CB koliko znam ili neka mi se smanji kazna posto nisam znao da se nesme mi jih nismo ni zezali ni kruzili okolo samo smo se na par sec digli na zadnji deo motora ja klk znam za to ide kazna od pd za ludu voznlju a ne jail i hvala.

Moderator sekcije:
@Hadz1c & @EDIN & @Joy

Odg: Zahtev Za Unjail
Odgovori #1 u: Lipanj 23, 2022, 04:55:19 poslijepodne
200kmh se vozis porwd mene i VRM VRM radis i nije to CB ne nego ja sam radio eto CB a i prizno si da je amar rekao ajmo brze pored njih tako da radio si CB nemoj da lazes
https://medal.tv/games/gta-sa/clips/pypXNJAGD-pBV/d1337F5ewdNN?invite=cr-MSxQMlYsMzY3Mzg2MTks video

• mijo
  • O.G
  • *

• 218

• Siječanj 28, 2023, 10:15:48 poslijepodne
  • više
Odgovori #2 u: Lipanj 23, 2022, 04:57:22 poslijepodne
Nema unjaila na snimku se vidi kako radite teski recles driving, sto podrazumjeva na CB da bi vas LAPD jurio, tacnije imali pursuit nad vama. Sledeci put pazi sta radite tvoj drugar i ti.

Dokazi : https://medal.tv/games/gta-sa/clips/pypXNJAGD-pBV/d1337F5ewdNN?invite=cr-MSxQMlYsMzY3Mzg2MTks

Odgovori #3 u: Lipanj 23, 2022, 04:59:43 poslijepodne
Brate nije 200 na sat i nisam ja rekao Vrm Vrm a i ja ribam bez razloga ti ako imas jos neki dokaz posalji de sam reko da smo isli brze samo zbog vas a i nema potrebe da 2 put saljete isti link mi smo brze vozili zato sto smo isli kupiti semena a ne zbog vas a i izgubili smo kontrolu nad motorom zato je iso levo desno nije cb voziti brzo a za to ide kazna za ludu voznju ili brzu nigde nisam reko aw aw ili ua policija ili se vrteo oko vas da bi me vijali

• SaKee13
  • Novi član
  • *

• 22

• Siječanj 20, 2023, 08:08:43 poslijepodne
  • više
Odgovori #4 u: Lipanj 23, 2022, 05:01:02 poslijepodne
Ovako bojane ja ne vidim sta je tu CB ako sam se vozio sa motorom bukvalno nema razloga da me saljete na markere
Ali ako oces da se medjusobno saljemo na markere slacemo  se na markere

Odgovori #5 u: Lipanj 23, 2022, 05:04:01 poslijepodne
Doslovno zato sto smo se vozili otisli smo za CB

• Joy
  • Godfather
  • *

• 665

• Siječanj 29, 2023, 09:54:24 prijepodne
    • Ekvatorijalna Gvineja
  • više