• Zalba Na Igraca
  • Autor Cool_Gami
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Zalba Na Igraca
u: Lipanj 23, 2022, 04:07:01 poslijepodne
Vaš nick na serveru: Cool_Gami

Nick igraca na kog se zalite: vidi se na slici

Koje pravilo / pravila je prekrsio: uhapsio me bez veze

Dokaz (min. 3 slike / video): https://imgur.com/a/16k8tiq

Detaljan opis situacije: 1.Pd bude afk na putu ja idem da zaobidjem nljegov lik me slupa sa kolima i onda mene hapse odvode me u zatvor jedan pd mi kaze bices tu pola sata i pustamo te ja ok budem u celiji dodje ovaj lik izudara me do smrti ostavi me tu da lezim ja nisam teo da Acceptdeath da ne bude neki nonrp i da jih ispostujem oni mi uzvrate tako sto mi dodje isti taj lik i puca mi pod noge kao da igram kolo nmp ni ja onda me odvede i u hapsi me za PIP sta je u opste PIP i onda mi kaze imam ilegalne supstance pretresli su me 4 puta nista nisu nasli i posle lik meni kaze nije on kriv znaci ja zelim unjail i da mi se vrati dozvola za gun posto sam je izgubio na ovakvu glupost Jos da dodam neka mi da dokaz da sam imo ilegalne supstance kada jih nisam imao i plus neka mi se vrati sada dozola a nek on malo ide za lospd posto ne razumem kada ocu da rpam sa pd uhapse me bez razloga a kada necu tek onda bude problem

Moderator Sekcije: @leah & @Hadz1c & @Leoxy & @cunami [/b]

Odg: Zalba Na Igraca
Odgovori #1 u: Lipanj 23, 2022, 04:10:49 poslijepodne
Ako ti je jednom osbijena zasto kacis jos jednu ima pravo da te uhapsi imamo Criminal Case na vas a i druga stvar pitaj lidera receno mu je sve nisi ni ti zlatan stalno se zalis a radite Mg preko radia a sta je ono bilo na highway de je nidza speco dignuli smo te nastavio si da bezis a na tebi cetri gubpointa znaci dadis RPS,NONRP e to je NONRP a ne ovo sto ti kazes ic su sti stavljene lisice i koljeno kod pluca ti picis baja kao da se nista nije desilo....

Odg: Zalba Na Igraca
Odgovori #2 u: Lipanj 23, 2022, 04:11:48 poslijepodne
Zalba ODBIJENA,
Ako ti se jednom odbije, odbiće se i drugi put.

LOCK