• Konkurs za lidera [La Cosa Nostra]
  • Autor mersad
  • mersad
  • Novi član
  • *

• 6

• Svibanj 21, 2022, 09:35:26 poslijepodne
  • više
Konkurs za lidera [La Cosa Nostra]
u: Svibanj 14, 2022, 05:30:25 poslijepodne
Ime i prezime (IC): Luca Dante

Godine (OOC):  14 ove godine punim 15

Da li ste nekada bili lider na našem serveru i kada ? Ne

Ako jeste kojih sve organizacija ? //

Da li ste ikad bili kažnjavani warnom/banom ( ako jeste, navedite razlog ) Nisam

Da li imate sve od potrebne opreme za test (Discord,Mikrofon,Voice Chat): Da

Šta bi uradili za tu organizaciju, koji su Vaši planovi ? Na pocetku bi se bavio sitnim pljackama dok ne stanemo na noge poslije bi zauzimali teritorije kako bi imali autoritet u gradu. Kada steknemo autoritet poceli bi sa velikim pljackama, te sve bi cuvali pod tajnom od policije.

Zašto baš VI treba da postanete lider ove organizacije ? Jer smatram sebe dovoljno dobrim Roleplay igracem i vidim sebe kao lidera koji ce svoje clanove drzati pod kontrolom i na okupu.

Koliko ste dnevno aktivni ? 4, 5 sati

Slika statsa ? https://imgur.com/qQ7KEAu
Vasa biografija (IC): Ja sam Luca Dante dolazim iz Italije i imam 35 godine, rodio sam se u siromasnoj porodici u Italiji radio sam svakakve poslove da bi nahranio porodicu posto mi je otac preminuo dok sam imao 12 godina te sam morao da zaradjujem za svoju porodicu
sa svojim bratom, 2 godina je proslo zatim je moja majka preminula tada sam ostao sam sa svojim bratom. Bilo je malo lakse da se prezivi posto nismo morali da kupujemo lijekove za majku jer je imala rak i svaki dan joj je bilo gore i gore. Otkrili smo da

imamo dugove posto je nasa pokojna majka zaduzena kod zelenasa a nije nam rekla te su nam dolazili na kucu i prijetili nam pa smo morali da pobjegnemo.Skupili smo neke pare za avionsku kartu i pobjegli smo u Los Angeles tamo smo radili za privatnike i iznajmili
stan. Kod tih privatnika smo naucili o investiranju te smo moj brat i ja investirali u klub i pravili ogromne zurke, dugo smo drzali klub ali sve se jednog dana promenilo kad su neki ljudi unjeli ilegalne substance u klub to nije bio prvi put da to vidimo ali nismo ocekivali da ce doci do onog najgoreg deset policajaca je uletelo u klub svi smo legli na pod po njihovom naredjenu svi gosti su bili pretresani a ljudi koji su uneli substance su bili privedeni.Posto se klub vodio na mog brata on je bio priveden, kako
se ispostavilo on je bio kriv za te substance te je zatim bio uhapsen za dilovanje istih, klub se zatvorio zbog tog incidenta a sad sam ostao sam bez i gdje ikog .Pa sam odlucio na organizujem mafiju pod imenom La Cosa Nostra.

• meriss
  • O.G
  • *

• 161

• Svibanj 22, 2022, 06:50:47 poslijepodne
  • više
Odg: Konkurs za lidera [La Cosa Nostra]
Odgovori #1 u: Svibanj 14, 2022, 07:09:07 poslijepodne
Prihvaceno!
Javi se na discordu ili InGame za test!

LOCK!