• Prijava za posao
  • Autor Dexter Graff
Prijava za posao
u: Ožujak 12, 2022, 12:17:05 prijepodne
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2022, 12:27:04 prijepodne od Dexter Graff »
Formular:

Ime_Prezime (na serveru):Dexter_Graff

Godine (OOC):14

Slika /stats (možete ukloniti novac):

Da li posjedujete discord i voice chat?:Da

Poznavanje RP Pravila ? ( 1 - 10 ):9

Dobar dan,
Moje ime je Dexter Graff.
Rodjen sam u 08.12.1997.godine u malom selu Dignity,
zivio sam u siromasnoj porodici,imali smo dovoljno za hranu i vodu al smo sklapali kraj sa krajem.
U svojoj 2 godini sam prvi put uzeo francuski kljuc,nakon godinu dana u mom tadasnjem omiljenom crtacu zavolio sam auta.
Sa 16 godina zavrsavam osnovnu skolu bio sam vrlo dobar ucenit,ali ljubav prema autima me odvela od skole.
Prvi srednje dan koji nekad necu zaboraviti,dan kada sam odlucio da napustim skolu i pocnem baiti autima.
Sa ocem sam otvorio malu radionicu,otac mi je uvjek pomagao i omogucio mi sve sto sam imao.
Nasalost nokon sto je nase selo bilo pogodjeno tesskim zemljotresem,mora li smo se odselit.
Mojom odlukom smo se doselili u predivnu drzavu Venezuelu, radio sam kao pizza dostavljac al to nije bio posao za stalno nisam imao ugovor niti dovolju platu za stan,vodu i hranu.Prije 4 godine moj otac je ubijen, po saznanju napali su ga lopovi i on se branio ali je bio uboden 3 puta u trbuh, a majka je umrla prirodnim putem.Trenutno trazim posao na ugovor, da ne moram da se brinem da li cu jedan dan imati da kupim hranu i vodu a drugi ne. 

Odg: Prijava za posao
Odgovori #1 u: Ožujak 16, 2022, 06:45:55 poslijepodne
JAVI SE INGAME