• Prijedlog za veliki update
  • Autor Anto_Klaric
Prijedlog za veliki update
u: Studeni 14, 2021, 11:39:35 prijepodne
Vaše Ime Prezime: Anto_Klaric

Vaš prijedlog: Da gepek auta moze otvoriti i da se stvari iz inventorya mogu stavljati u gepek i pistolji j sve ali da ima ogranicenje da svaki gepek ima razlicit kapacitet npr kombi da ima 1000litara a auta po 500

Drugi prijedlog:
Ovaj je povezan sa prvim cuo sam da ce doci kombiji i jos auta i salona pa bi bilo dobro da se moze barem 2 auta imati i 1 kombi te da postoji garaza neka velika i par malih u svakom djeku garda i da se tu moze sacuvati auto i izvaditi kad hocemo

Treci prijedlog:Da ako se bue to sa gepecima napravljeno da auto mafija moze da obije gepekke i obicni igraci da mogu kupiti pajser na crnom trzistu i mogu obijate gepeke.

Cetvrti prijedlog: da kad se kupi kuca da se mora uredjuvati : kupovati tv namjestaj idt , i onda da se mogu provaljivati kuce i krasti doroga ali ne sve npr max 200g sjeme beke pare oruzije i tu tvei i da se to.onda moze na black marketu prodat

Zašto bi to bilo dobro za server ? : mislim da bi bilo dosta realnije i bolji rp

Više o prijedlogu: pa nez vise sta da kazem po meni je to dobro jer bi bilo realnije i vise bi se moglo stvari dodavat na server i predlazdm da se npr svaki tjedan neka sitnica nova doda na server da malo promjeni to sve

@kaizer